1.1.2017 - Konec dobrý, všechno dobré?

1. ledna 2017 v 6:27 | Karin |  My diary
Před tím, než začnu vyprávět vlastní zážitky, ráda bych Vám popřála krásný Nový rok! Hlavně hodně štěstí, zdraví a lásky :)! Snad bude rok 2017 o neco lepší než 2016- A to ve všech směrech.
Co se týče oslav konce roku, tak těch bylo až až. S kamarádkami jsme si udělaly vlastního "předSilvestra", jelikož na jednatřicátého už jsme měly každá vlastní plány. A bylo to fajn. Sice jsme se nakonec sešly jen tři místo pěti, ale to už u nás začíná být docela normální... Čtyři hodinky jsme spolu poseděly, objednaly si skoro pětilitrový kyblík mojita a bylo nám skvěle :D! Aspoň něco pozitivního se v poslední posledni době událo. Nějak ze všech těch zpráv o zemřelých, atentátnících a válkách nemám obecně z celého uplynulého roku dobrý pocit.
No a na Silvestra to bylo samozřejmě velký. Nejdřív jsme byli s jedním párem kamarádů u nás doma a to bylo takové poklidnější, i když už tam jsem se pravděpodobně načala tou vodkou, co jsem do sebe jako jediná lila. Po pár hodinách jsme si dali sraz se dvěma přítelovejma kamarádama a ti vlastně za všechno můžou a zároveň pro mě byli záchranou :D!! Nalili do mě ještě venku dva panáky nejsilnějšího tatranského čaje a bylo to. Pak mám obrovský okno od chvíle, kdy jsme se rozhodli jít k nám domů až po to jak sedím v obýváku jednoho kluka z druhý strany města a hrozně brečím. Neptejte se proč. Když jsem opilá, dělám extra trapasy a já silně doufám, že jsem si to jen nějak vymyslela v hlavě a ve skutečnosti jsem vůbec nebulela. Netuším jak, ale naštěstí se někomu podařilo nacpat do mě doma prášky, takže těhotná možná ani nebudu. U toho kamaráda jsme nějakou dobu strávili, šli jsme se podívat ven na ohňostroje, bylo to fajn. I když je fakt, že z toho vím jen útržky a byla jsem asi brutálně otravná s těma svýma opileckýma řečma. Jako vždycky.
Silvestr pro mě skončil překvapivě už o tři čtvrtě na jednu, kdy se můj patnáctiletý brácha (neptejte se, jak se tam dostal, asi se to stalo někde ve chvíli mezi mrznutím venku a brečením u kámoše v bytě) rozhodl zavolat nám taxíka, abysme byli doma dřív než naši, protože jsou sice nesmírně hodní a tolerantní, ale takhle svoji dcerušku vidět nepotřebují.
Bylo to prostě velký a já teď v šest ráno nemůžu spát. A až se mi to podaří, tak zase prospím celý Nový rok. A pak strávím zbytek dne omlouváním se lidem, kteří mě celý večer tahali, uklidňovali a poslouchali. Klasika.

Co vaše silvestrovské zážitky?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 buttercup buttercup | Web | 1. ledna 2017 v 9:58 | Reagovat

já silvestra strávila v našem obýváku s našima a s talířem chlebíčků na klíně. ničeho nelituju! :D
šťastný nový rok! :)

2 Karu Karu | Web | 1. ledna 2017 v 19:49 | Reagovat

jejdamane! :-D
Tak to sis ho pořádně užila!! :-D
Šťastnej novej rok přeju! :-)

3 Baryn Baryn | Web | 2. ledna 2017 v 15:03 | Reagovat

To je hlavní, aby to bylo na Silvestra velký. My se sešli s partou online v jedné hře a rozhodli se splnit extra těžkou misi... ať je to taky velký. :D Sranda to byla, ale stejně jsme to nezvládli. :D

Přeji šťastný nový rok. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama